Szeged
Móraváros Móra utca

44.900.000 Ft

124.249

Szegeden, a Móra utca elején eladó egy 1 szobás, 36 m2-es, 1. emeleti, felújított lakás!

ID: 354094
Eladó Lakás / Tégla
Szeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utcaSzeged Eladó Lakás Móra utca

Tulajdonságok

Elhelyezkedés 6725 Szeged
(Móraváros)
Móra utca
Tranzakció típusa Eladó
Ingatlan típusa Lakás / TéglaAlapterület 36 m2
Szobaszám 1Építés éve 1970
Tulajdonjog / bérleti jog TulajdonjogKöltözhető azonnal
Állapot FelújítottKomfort Összkomfortos
Tetőtér Nem tetőtériSzintek száma az épületben 1 szintes
Emelet 1. emeletLift Nincs
Fűtés Elektromos fűtésBelmagasság 3 méter alatt
Wc és fürdőszoba Egy helyiségbenErkély Nem
Akadálymentesített NemKertkapcsolatos Nem
Honnan nyílik KörfolyosórólParkolás Közterületen parkolás
Extrák Légkondicionáló
Tehermentes
Beépített konyha
Alacsony rezsi

Leírás

Szegeden, a Móra utca elején található, 5 lakásos társasház 1. emeletén eladó egy 36 m2-es, teljes körűen felújított 1 szobás lakás. A lakást függőfolyosón keresztül közelíthetjük meg, ahol utolsó lakás, így akár erkélyként is használható. A lakásba belépve egy térben található a beépített konyha, illetve egy kis étkezősarok. Innen nyílik a tusolós fürdőszoba, ahol a wc-t is megtaláljuk. A szoba nagy méretű, akár megoszthatóak térelválasztással a funkciók, kialakítható egy hálórész, és mellette elfér a nappali is. Két nagyméretű, műanyag nyílászáró biztosítja a kiváló fényviszonyokat. A lakást frissen újították fel, melynek keretében megújult az összes burkolat. A szobában laminált padló, a többi helyiségben hidegburkolat van. A gázt leszerelték, de igény esetén könnyedén visszaállítható. Jelenleg a fűtést villannyal oldották meg, a szobában hűtő-fűtő klímát helyeztek el, a többi helyiségben külön szabályozható termosztáttal a padlóban futó szálakkal melegítik a helyiségeket. A nyílászárókat is kicserélték. A lakáshoz tartozik még az udvaron egy saját tároló, illetve a kertet felosztották a lakók egymás között, és így ehhez a lakáshoz is tartozik egy kis saját földterület. Jelenleg a lakások osztatlan közös tulajdonban vannak, de készült használati megosztás, melynek segítségével hitelezhető az ingatlan.
Nagyon jó a lakás elhelyezkedése, közel a belváros, az egyetemek is könnyen megközelíthetőek. Az 1. emeleti elhelyezkedése bármely korosztály számára ideális választás. Ha egy azonnal költözhető, tiszta, igényes, újszerű lakást keres, hívjon bizalommal!