Szeged
Belváros Hajnóczy utca

89.900.000 Ft

245.602

Szegeden, a Hajnóczy utcában eladó egy 2. emeleti, 1 + 2 szobás, erkélyes, szép lakás!

ID: 347377
Eladó Lakás / Tégla
Szeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utcaSzeged Eladó Lakás Hajnóczy utca
CSOK PLUSZ FIX 3%

Tulajdonságok

Elhelyezkedés 6722 Szeged
(Belváros)
Hajnóczy utca
Tranzakció típusa Eladó
Ingatlan típusa Lakás / TéglaAlapterület 65 m2
Szobaszám 1 + 2x½ CSOK PLUSZ Igen
3% támogatásra jogosult IgenÉpítés éve 2006
Tulajdonjog / bérleti jog TulajdonjogKöltözhető kevesebb mint 6 hónapon belül
Állapot ÚjszerűKomfort Összkomfortos
Tetőtér Nem tetőtériSzintek száma az épületben 4 szintes
Emelet 1. emeletLift Van
Fűtés Gáz - cirkóBelmagasság 3 méter alatt
Wc és fürdőszoba Külön helyiségbenErkély Igen
Erkély mérete 4 m2Akadálymentesített Igen
Kertkapcsolatos NemHonnan nyílik Lépcsőházból
Kilátás Panorámás
Parkolás Közterületen parkolás
Panelprogram Nem vett résztExtrák Légkondicionáló
Gépiesített
Beépített konyha
Amerikai konyhás
Tehermentes
Alacsony rezsi

Leírás

Szegeden, a Zsinagóga közelében, a Hajnóczy utcában eladó egy kiváló adottságú, erkélyes, társasházi lakás. A liftes társasház 2006-ban épült, melynek 1. emeletén található az ingatlan. Alapterülete 65 m2, nagyon jó elosztású, az amerikai konyhás nappalin kívül még két hálószobát, fürdőszobát, külön wc-t és egy kis tárolót találhatunk benne. A lakásba belépve az amerikai konyhás nappaliba jutunk, melynek nagyon jó hangulatot ad a sok ablak, innen nyílik az utcára néző kb. 4 m2-es erkély is. Az utca nagyon rendezett, ahol nagy fák adják az árnyékot és a szép látványt. A folyosóról nyílnak a hálószobák, melyek ideális méretűek. A fürdőszobában zuhanykabin van beépítve, a wc külön helyiségben található. A folyosóról nyílik még egy kis tároló. A lakásban cirkófűtés van, melyet a folyosó beugrójában elhelyezett kombikazán biztosít, radiátoros hőleadókon keresztül. A lakás igényes, szép állapotban van, a burkolatok a szobákban laminált parkettásak, a tobbi helyiség hidegburkolatot kapott. A nappaliban elhelyezett klíma biztosítja az ideális hőmérsékletet. A nyílászárók műanyagok.
Az ingatlant jelenleg albérlők lakják, így befektetési szándékkal vásárlóknak azonnali bevételt jelenthet, de saját otthonnak is nagyon jó választás. A lift és az első emeleti elhelyezkedés bármely korosztály számára ideális választás lehet. A kiváló lokáció miatt kevés ilyen adottságú lakás található jelenleg a kínálatban. A történelmi belváros szépsége, a közelben lévő Árkád, Mars téri piac, kiváló közlekedés, mind a lakás mellett szólnak.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, keressen bizalommal!