Főoldal Karrier

Új munkatársak jelentkezését várjuk az Ingatlan Cafe Budapest ingatlanirodába!

Ha talpraesett, jól kommunikál, és érdekli az is, mit mond a másik; ha van kedve sokat dolgozni és ezért szeretne magas jutalékot kapni, ha pontos és megbízható, ha alapszinten beszél valamilyen idegen nyelvet, ha rugalmas és kitartó, akkor nálunk a helye!

Azt sem bánjuk, ha már belekóstolt az ingatlanozásba, de nem kizáró ok, ha még nem dolgozott ilyen helyen, egyszerűen csak érdekli egy pörgős munka és egy jó csapat!

Várjuk jelentkezését, ha foglalkozott már emberekkel valamilyen területen és úgy gondolja, tudja kezelni a váratlan helyzeteket.

Feladatai lesznek:
- ingatlanok felvétele, bemutatása, értékesítése, bérbe adása
- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és kollégákkal
- napi munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció

Amit adunk:
- magas jutalék
- jó csapat, jó hangulat
- profi képzés
- a munkához szükséges alap eszközök
- jól működő, stabil háttércég

Elvárások:

- minimum érettségi bizonyítvány
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- pontos, precíz munkavégzés
- jó kommunikációs készség, empátia
- határozott, magabiztos fellépés
- nagy munkabírás, kitartás, szorgalom

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: teljes

A fényképes önéletrajzokat és a motivációs leveleket az csiszar.imola@ic-budapest.hu e-mailcímre várjuk.